Zwroty i reklamacje

Ile kosztuje wysyłka?
Wysyłka paczkomatem to koszt 13zł, kurierem 15zł. Ale uwaga, przy zamówieniach powyżej 99zł do paczkomatu wyślemy gratis. A jeśli przekroczysz 150zł, możesz wybrać darmową przesyłkę kurierską.
Jak szybko wysyłacie zamówienia?
Tak szybko jak się da :)

Bardziej szczegółowo: zamówienia złożone do godziny 12:00 w większości wychodzą tego samego dnia. Po tej godzinie raczej załapią się na wysyłkę dnia kolejnego.

Ale: staramy się nie trzymać kawy długo na półkach, dlatego może się zdarzyć, że danego dnia konkretna kawa wyprzeda się, zanim złożymy Twoją paczkę. Wtedy zamówienie uzupełniamy w kolejnym dniu palenia. Palimy we wtorki i czwartki, kawę pakujemy i rozsyłamy w środy i piątki.

W zależności od wybranej formy przesyłki, paczka może potrzebować kolejnych 2 do 5 dni by dotrzeć na miejsce.
Jakie są formy wysyłki?
Paczkomaty InPost i kurier InPost.
Czy możliwy jest odbiór osobisty?
Niestety, w tym momencie nie mamy takiej możliwości. Żałujemy, lubimy widywać Was na żywo, ale póki co nie mamy tego jak zorganizować.
Jaką kawę wybrać?
Ha! Tu z pomocą przyjdzie nasz quiz. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, a wyskoczą nasze podpowiedzi.

Dodamy od siebie - różni ludzie lubią różne rzeczy :) My na przykład nie zaparzamy w ekspresach przelewowych ciemno palonych kaw, ale znamy takich, którzy tak właśnie robią i bardzo sobie chwalą. Warto eksperymentować.
Dlaczego nie ma już mojej ulubionej kawy?
W naszym kawowym menu znajdziecie pozycje stałe i zmienne. Większość kaw do kawiarek i ekspresów oraz Szybkie Przelewy mamy w ofercie bez względu na wszystko. Tak są wymyślone, że jeśli polubicie jakiś smak, znajdziecie je u nas zawsze.

Część kaw z założenia jest krótkimi seriami. Pojawiają się i znikają. Chodzi o to, żeby spróbować jak największej liczby smaków. Tu chodzi przede wszystkim o przelewy poza Szybkimi.

Jakie kawy są i będą?
Słodkie espresso, Włoskie Espresso, Cerrado, Espresso Fairtrade, Rwanda Twongere, Etiopia Szybki Przelew, Brazylia Szybki Przelew, Kivu Szybki Przelew.
Pracujemy nad tym, by stale w ofercie były Gwatemala Finca Bremen i Etiopia Hambela. A jeśli nawet się to nie uda - a raczej się uda! - to w ich miejsce pojawią się kawy o bardzo podobnym profilu smakowym.
Co to jest Szybki Przelew?
To nazwa serii produktów do przelewowych metod zaparzania - Brazylia, Etiopia, Kivu (Rwanda). Szybki - bo z założenia mają być proste w obsłudze. Bez kombinowania i niepokoju, ustawienie młynka i receptury. Mają być smaczne i powtarzalne. Tak, żeby dało się rano, z lekko sklejonymi oczami zaparzyć pełen dzbanek i pić przez cały dzień.