Oferta dla kawiarni

Bardzo dobra kawa w Twojej kawiarni

Wypalimy i dostarczymy do Twojej kawiarnii świeżą kawę specialty. 

oferta dla kawiarni

Dlaczego warto? 

Regularnie dostarczamy Ci świeżą kawę, jakiej potrzebujesz. Zawsze na czas

Wypalimy dla Ciebie zarówno podstawową kawę na główny młynek, jak i brew bar (o ile chcesz zaskoczyć podniebienia swoich gości)

W naszej ofercie znajdziesz nieśmiertelne klasyki z Ameryki Południowej i Środkowej, a także wciąż zmieniające się ziarna na przelewy

Dostajesz zawsze świeżo paloną kawę specialty bez jakichkolwiek wahań jakości i smaku

Skrupulatnie wybieramy kawy do naszej oferty. Przechodzą tylko najlepsze

Dla nas najważniejsze są dwie sprawy: Twoje zadowolenie i szczęśliwi klienci, którzy z wypiekami na twarzy będą opowiadać bliskim i przyjaciołom o kawowym doświadczeniu w Twoim lokalu. Wiemy, że chcesz, by do Ciebie regularnie wracali i dołożymy wszelkich starań, by tak się stało. A możesz nam zaufać, bo…

Dostarczamy nasza kawę do ponad 100 kawiarni i restauracji w Polsce i w Europie

Kawę sprzedajemy w uczciwej cenie

Szukasz nowych smaków? 
A może sprawdzonych klasyków?

A gdyby w podobnej cenie Twoi goście mogli wypić coś smaczniejszego? A każdy kto spróbował brał sobie do domu paczkę tej właśnie kawy? Sprawdźmy! 

Chcesz wymienić sprzęt na nowy? 

Doradzamy palarniom i kawiarniom w wyborze sprzętu. Pomożemy Ci wybrać ten odpowiedni jeżeli chodzi o wydajność i inne ważne parametry. A potem nauczymy Twoich baristów, jak zadbać o powtarzalność smaku i jakości kawy na tymże sprzęcie.

Chcesz wyszkolić swoich baristów?

Inni zaproponują Ci samą kawę. U nas poza kawą możesz mieć szkolenia. Dzielimy się całym naszym know how, który dostępny jest zazwyczaj tylko w kawowych kuluarach. Najlepsze kawiarnie szkolą swoich baristów. Chcesz, by uczyli się pod okiem ludzi, którzy przywożą medale z mistrzostw Polski? 

Porozmawiajmy

Jeżeli nie chcesz mieć więcej na głowie niż już masz i przy zamawianiu najchętniej sprowadzisz wszystko do jednego zdania: “Po prostu ma być dobrze, świeżo i pysznie”, to szybko się dogadamy. Porozmawiajmy!

Kontakt Home